English Deutsch
 • Przechowalnia 0
 • Strona głównaMałe jest ciepłe - EEI Pellets o mocy 8 kW
  Wybierz kategorię:
  Szybki kontakt
  Zapraszamy:
  od poniedziałku do piątku

  w godzinach: 8,00 - 16,00

  Dział Handlowy
  Konsultant techniczny
  kotły i palniki:


  Piotr 
  tel. 663 76 79 75
  lamkowski.piotr@gmail.com


  Dział części zamiennych:


  Bożena 
  tel. +48 693 876 347
  kostrzewasklep@gmail.com

  Zamów części na email:  Dział Serwisu
  Zachodniopomorskie:


  Piotr Lamkowski
  lub 663 76 79 75
  kostrzewaserwis@gmail.com


  Mega Media Tech
  Bożena Lamkowska

  Nip: 669-106-30-05
  Regon: 330875007
  NKD 33.11.

  Santander Bank Polska S.A.
  Nr. konta dla wpłat krajowych: 
  79 1090 1711 0000 0001 2992 9865
  Rachunek vat:
  87 1090 1711 0000 0001 3670 0418
  Nr. konta dla wpłat zagranicznych:
  numer IBAN: 
  PL 17 1090 1711 0000 0001 2993 0011
  Kod SWIFT banku: WBKPPLPP

   
  E- Płatności
  Szybkie płatności bankowe on line.
  Dokonując zakupów w naszym sklepie możesz skorzystać z szybkich płatności bankowych.  Raty szyte na miarę
  Formy Płatności

  Koszty wysyłki:

  Paczka do 30 kg terytorium Polski 

  Pocztex 24
   - przedpłata na konto - 20 PLN


  DPD
   - pobranie - 35 PLN  Schenker
   - paleta - 209,10 PLN  Statystyki
  Produktów: 475
  Kategorii: 186
  Odwiedzin: 4770007

  Małe jest ciepłe - EEI Pellets o mocy 8 kW

  MAŁE JEST CIEPŁE – EEI PELLETS O MOCY 8 KW

  EEI Pellets 8kW to przełom w ekologicznej miniaturyzacji mocy grzewczej na krajowym rynku kotłów na biomasę. „KOSTRZEWA” kolejny raz udowadnia, że własna myśl technologiczna pozwala spełniać rosnące wymagania klienta oraz chronić środowisko. Model o mocy 8 kW oraz wszystkie pozostałe kotły linii EEI Pellets zostały zaprojektowane z myślą o czystym powietrzu i likwidacji smogu w Polsce. 

   

  2017-05-26

  MAŁE JEST CIEPŁE – EEI PELLETS O MOCY 8 KW

          Ekologiczna linia kotłów c.o. na biomasę EEI Pellets marki KOSTRZEWA powiększyła się o model o mocy 8 kW. To pierwszy polski produkt o tak niskiej mocy grzewczej, legitymujący się certyfikatem „Ecodesign” oraz drugi na rynku europejskim. EEI Pellets 8 kW sprawia, że ekonomiczne i przyjazne środowisku spalanie biomasy jest teraz możliwe także w budynkach mieszkalnych o niewielkim metrażu lub domach charakteryzujących się większą kubaturą, ale mniejszym zapotrzebowaniem na ciepło.


          EEI Pellets 8kW dedykujemy w szczególności domom energooszczędnym, domom modułowym oraz bardzo dużym budynkom pasywnym. Urządzenie idealnie pasuje też do klasycznego domu jednorodzinnego o powierzchni do 120 m2. Sprawdzi się również w kamienicach, gdzie nie ma możliwości podłączenia do ciepła sieciowego. Ponadto może stanowić bardzo praktyczną i wygodną formę ogrzewania budynku oraz wody użytkowej w domach letnich. Taki kocioł może być alternatywą lub uzupełnieniem działania kominka. Rytuał rozpalania ognia w kominku bywa przyjemny i relaksujący, choć czasochłonny, natomiast kocioł na biomasę jest dużo mniej absorbujący – rozpala się i wygasza automatycznie – w zależności od zapotrzeboania budynku na ciepło. Dodatkowo wygodę użytkowania zwiększa możliwość zdalnego sterowania urządzeniem za pośrednictwem modułu internetowego.

        Uzyskanie unijnego certyfikatu „Ecodesign” w zewnętrznym, akredytowanym laboratorium badawczym wiąże się ze spełnieniem surowych wymogów, dotyczących efektywności energetycznej i norm emisji zanieczyszczeń, określonych w środkach wykonawczych do dyrektywy 2009/125/WE z dnia 21 października 2009 i rozporządzenia komisji (UE) 2015/1189. KOSTRZEWA jest pierwszym krajowym producentem kotłów, który posiada certyfikat „Ecodesign” na urządzenie o tak niskiej mocy oraz drugim w Europie. Kluczem do sukcesu było zastosowanie innowacyjnej technologii VG (varriable geometry). „KOSTRZEWA” bazuje na autorskim oraz innowacyjnym na skalę Europy palniku o zmiennej geometrii, który automatycznie dopasowuje się do zapotrzebowania cieplnego budynku, zmniejszając lub zwiększając swoje wymiary.

          Zmienna geometria umożliwia modulowanie mocą cieplną w szerokim przedziale – od 8kW do zaledwie 2,5 kW. To pierwszy zarejestrowany w kraju rezultat tak niskiej mocy grzewczej, co więcej – pierwszy, połączony ze spełnieniem wymogów dyrektywy Ecodesign. Dotychczasowa najniższa dostępna moc grzewcza to 3,5 kW.

          Najnowszy kocioł linii EEI Pellets, podobnie jak jego poprzednicy, dzięki wyposażeniu w system OMS (operating monitoring system) jest bardzo wygodny i komfortowy w obsłudze. OMS kontroluje ilość paliwa w zbiorniku oraz wypełnienie popielnika, i z dużym wyprzedzeniem informuje użytkownika o potrzebie zasypu paliwa oraz usunięcia popiołu. Informacje wyświetlane są na ekranie regulatora kotła oraz regulatora pokojowego.


          W kotle możemy palić każdym rodzajem peletu: A1, A2 oraz B. Urządzenie posiada klasę energetyczną A+, tj. najwyższą z możliwych w przypadku kotłów opalanych biomasą. Oznacza to, że pobór energii elektrycznej podczas pracy kotła został ograniczony do minimum. Warto pamiętać, że najnowszy produkt marki KOSTRZEWA może być przydatny w przypadku realizacji inwestycji dofinansowanych przez Wojewódzkie Fundusze Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, polegających na ograniczaniu zapotrzebowania budynku na ciepło, oraz wszystkie programy PONE, idealnie też wpisuje się w realizację małopolskiej uchwały antysmogowej.

          EEI Pellets 8kW to przełom w ekologicznej miniaturyzacji mocy grzewczej na krajowym rynku kotłów na biomasę. „KOSTRZEWA” kolejny raz udowadnia, że własna myśl technologiczna pozwala spełniać rosnące wymagania klienta oraz chronić środowisko. Model o mocy 8 kW oraz wszystkie pozostałe kotły linii EEI Pellets zostały zaprojektowane z myślą o czystym powietrzu i likwidacji smogu w Polsce. Premiera ósemki już wkrótce.

  CZĘŚCI ZAMIENNE
  Dział części zamiennych czynny od poniedziałku do piątku w godzinach  8-16 

  Zamówienia telefoniczne: 
  tel. 693 876 347
  tel. 663 76 79 75

  Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dot. cookies